Bălţi - Forumul oraşului
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bălţi - Forumul oraşului

Balti City Forum. Форум города Бельцы
 
SiteSite  eng  rus  fr  it  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  AcasaAcasa  

 

 Recomandami un film !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
adi23
rebeonak
adi23


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/02/2013

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Recomandami un film !!!   Recomandami un film !!! EmptySam 09 Feb 2013, 00:56

Am deschis subiectul dar pentru a ne impartasi fiecare ce filme a vazut si care din ele ia placut mai tare. Deci, astept Recomandarile voastre
Sus In jos
sexylady
rebeonak
sexylady


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/02/2013

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Re: Recomandami un film !!!   Recomandami un film !!! EmptySam 09 Feb 2013, 01:01

adi23 a scris:
Am deschis subiectul dar pentru a ne impartasi fiecare ce filme a vazut si care din ele ia placut mai tare. Deci, astept Recomandarile voastre
Dar ce gen de filme te intereseaza ?
Sus In jos
adi23
rebeonak
adi23


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/02/2013

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Re: Recomandami un film !!!   Recomandami un film !!! EmptySam 09 Feb 2013, 01:03

sexylady a scris:
adi23 a scris:
Am deschis subiectul dar pentru a ne impartasi fiecare ce filme a vazut si care din ele ia placut mai tare. Deci, astept Recomandarile voastre
Dar ce gen de filme te intereseaza ?
Ceva nou si interesant se poate si ceva din 2013 daca stii )
Sus In jos
sasha
bălţean(că)
sasha


masculin Numarul mesajelor : 104
Varsta : 39
De unde : MD
Data de inscriere : 02/09/2006

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Anna Karenina   Recomandami un film !!! EmptyDum 10 Feb 2013, 04:05

Dacă îți plac romanele lui Tolstoi, atunci propun,

Anna Karenina, ecranizarea 2012, cu Keira Knightley.

Recomandami un film !!! Images?q=tbn:ANd9GcQ0Z2y5sAmf8mIlG4TraeBkNi4DcxwSjtQc2bk-Cihpb2fQ4elK


Ultima editare efectuata de catre sasha in Mier 13 Feb 2013, 23:25, editata de 1 ori
Sus In jos
http://basarabia.discutfree.com
sasha
bălţean(că)
sasha


masculin Numarul mesajelor : 104
Varsta : 39
De unde : MD
Data de inscriere : 02/09/2006

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Hemingway & Gellhorn   Recomandami un film !!! EmptyDum 10 Feb 2013, 04:09

Dacă îți plac poveștile adevărate, încearcă

Hemingway & Gellhorn (2012), despre povestea de dragoste dintre cei doi, pe fondul razboaielor din secolul trecut, cu Nicole Kidman în rolul principal.

Recomandami un film !!! Images?q=tbn:ANd9GcSDdWNs2vl7CJlcjKltxhz3dXt67AyOtsWShdQIV8mAEgOoTwIS
Sus In jos
http://basarabia.discutfree.com
sexylady
rebeonak
sexylady


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/02/2013

Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Re: Recomandami un film !!!   Recomandami un film !!! EmptySam 16 Feb 2013, 15:10

adi23 a scris:
sexylady a scris:
adi23 a scris:
Am deschis subiectul dar pentru a ne impartasi fiecare ce filme a vazut si care din ele ia placut mai tare. Deci, astept Recomandarile voastre
Dar ce gen de filme te intereseaza ?
Ceva nou si interesant se poate si ceva din 2013 daca stii )
Vezi o lista cu filme noi sau poti intra pe IMDB pentru a vedea ce filme urmeaza sa apara. Ana Karenina da e chiar bun , eu vreu sa vad The Hangover 3 cind apare. Vizionare placuta )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recomandami un film !!! Empty
MesajSubiect: Re: Recomandami un film !!!   Recomandami un film !!! Empty

Sus In jos
 
Recomandami un film !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Filme noi de la >> Moldova Film <<

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bălţi - Forumul oraşului :: MOLDOVA :: Moldova On-line-
Mergi direct la: