Bălţi - Forumul oraşului
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bălţi - Forumul oraşului

Balti City Forum. Форум города Бельцы
 
SiteSite  eng  rus  fr  it  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  AcasaAcasa  

 

 Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
President
rebeonak
President


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/03/2007

Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. EmptyLun 19 Mar 2007, 22:29

Salut oamenilor. Respect ce faceti aici si imi place acest forum. Am si eu un forum si as vrea sa colaborez cu voi. Sunt din Romania insa m-am nascut in Moldova, peste Prut si stiu ce inseamna comunismul.

www.anticomunism.myforum.ro


Intrati si astept un mail sau ceva de admin si sa putem colabora.

Va multumesc si continuati ce faceti aici Wink
Press
Sus In jos
ProRock
bălţean(că)
ProRock


masculin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 38
De unde : Balti, Chisinau
Data de inscriere : 04/10/2006

Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. EmptyVin 12 Oct 2007, 19:45

salutare president! Smile Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Dance
Sus In jos
http://www.rupere.md
nuntamd
Vizitator
Anonymous



Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Sunt cu un site nou, dar sper sa placa iubitorilor de muzica   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. EmptyMar 04 Dec 2007, 07:39

Deci cum ziceam in titlu prezint un site mai nou dar sper sa placa publicului. Practic accentul il pun pe radio on-line si desigur si restul...Smile
intrati si apreciati-l
Sus In jos
ProRock
bălţean(că)
ProRock


masculin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 38
De unde : Balti, Chisinau
Data de inscriere : 04/10/2006

Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. EmptyDum 23 Dec 2007, 16:22

nu am inteels ce ai vrut sa zici Very Happy
Sus In jos
http://www.rupere.md
sasha
bălţean(că)
sasha


masculin Numarul mesajelor : 104
Varsta : 39
De unde : MD
Data de inscriere : 02/09/2006

Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. EmptyMar 22 Ian 2008, 02:02

ce a vrut omul sa zica de fapt e ca....

dupa parerea mea a vrut sa deschida un subiect nou , referitor la un radio onlline pentru iubitorii de muzica.

este vorba , cred , despre WWW.nuntaMD.COM
Sus In jos
http://basarabia.discutfree.com
Continut sponsorizat





Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.   Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului. Empty

Sus In jos
 
Vreau sa citeasca asta dministratorul forumului.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bălţi - Forumul oraşului :: Diverse / Разное :: Anunţuri, Publicitate, Oferte de lucru !-
Mergi direct la: